Galeria zdjęć ze spotkania:

agenda_ikona_1_cut

PROGRAM SPOTKANIA

.

ikona klucz  18:00 – 18:10 Oficjalne rozpoczęcie Konferencji. Przedstawienie Prelegentów i Partnerów

.

.

ikona_rozmowy_blue

  18:10 – 18:25 Przedstawienie się Uczestniczek.

.

.

ikona_prelekcja_blue

  18:25 – 18:40 PREZENTACJA I

.

Sonia Tattam

MELLODY POKAZ KOLEKCJI

Sonia Tattam

Sonia Tattam

Mellody

Mellody to zwiewna i delikatna moda boho romantik. Stworzona jest dla kobiet kochających muzykę, festiwale i wolność. Zaprojektowana przez projektantkę Sonię Tattam i w całości wykonana na Śląsku.

„Byłam pierwszym projektantem Mr. Gugu & Miss Go, tworzyłam m.in. dla Reziego, do programu Bitwa o Dom czy X-factor, po czym zdecydowałam się stworzyć coś innego, niepowtarzalnego, trochę oderwanego od miejskiego pędu, ale dalej nowoczesnego i wyróżniającego się oryginalnością!”

.

ikona_przerwa_blue

  18:40 – 19:00 Przerwa i rozmowy kuluarowe.

.

.

ikona_prelekcja_blue

  19:00 – 19:30 PREZENTACJA II

.

Jaroslaw Sirko

PLAN SUKCESJI W FIRMACH RODZINNYCH,

czyli co tak naprawdę przekażemy w spadku naszym dzieciom?

Jarosław Sirko

Jarosław Sirko

Dyrektor Placówki Agencyjnej AXA w Warszawie

Przedsiębiorca i konsultant w zakresie zarządzania ryzykiem, planowania finansowego oraz szeroko pojętego zarządzania strategicznego. Swoje doświadczanie zdobywał w instytucjach ubezpieczeniowych oraz bankach na stanowiskach związanych z procesami zarządzania ryzykiem oraz wsparciem sprzedaży.

Posiada dyplom magistra w zakresie zarządzania ryzykiem Uniwersytetu w Poitiers, zarządzania biznesem międzynarodowym EDHEC Business School w Lille oraz zarządzania i marketingu Uniwersytetu M. Curie Skłodowskiej w Lublinie.

.

.

ikona_prelekcja_blue

  19:30 – 19:55 PREZENTACJA III

.

Joanna Jamin

POKAZ AUTORSKIEGO PROGRAMU ĆWICZEŃ JAMIN PILATES

Joanna Jamin

Joanna Jamin

JAMIN PILATES

„Nazywam się Joanna Jamin. Pomagam kobietom odnaleźć w sobie na nowo pokłady energii i poczucie kobiecości i atrakcyjności, poprzez program ćwiczeń, który sama stworzyłam i dopasowałam do potrzeb szerokiej gamy klientów.
Moja wiedza to praktyka. Ćwiczę od 37 lat. Byłam zawodowym sportowcem na arenie międzynarodowej, gimnastyczką i akrobatką. W mojej karierze zdobyłam wiele tytułów. Moim największym sukcesem w tej dziedzinie były Mistrzostwa Świata i Europy, tam II miejsce.

Wiem dokładnie jak stworzyć sprawne ciało, nie potrzebując do tego żadnych gadżetów i przyrządów.”

.

ikona_przerwa_blue

  19:55 – 20:10 Przerwa i rozmowy kuluarowe.

.

.

ikona_prelekcja_blue

  20:10 – 20:30 PREZENTACJA IV

.

Joanna Kądziołka

TALENTY W BIZNESIE, czyli jak wykorzystać swoje naturalne talenty w prowadzeniu  biznesu.

.

Joanna Kądziołka

Joanna Kądziołka

Libers Groups

Jest akredytowanym Facilitatorem Dynamiki Talentów i posiada naturalny talent przekładania wizji na rzeczywistość. Ma 12 letnie doświadczenie związane z prowadzeniem własnych biznesów oraz zarządzania grupami projektowymi, nawet kilkusetosobowymi, zorientowanymi na realizację konkretnego celu w zakładanym czasie. Jest niezwykle skuteczna i cierpliwa we wdrażaniu każdej osoby do realizacji nowej idei biznesowej.

.

..

.

ikona_prelekcja_blue

  20:30 – 20:50 PREZENTACJA V

.

Beata Kopczyńska

Rozwiązania dla biznesu – dobrze o nich wiedzieć

.

Beata Kopczyńska

Beata Kopczyńska

Rzecznik Prasowy ZUS w Rybniku

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2008 r. rzecznik prasowy Oddziału ZUS w Rybniku. Wcześniej przez 12 lat pracowała jako dziennikarz mediów regionalnych, poczynając od Gazety Wyborczej w Rzeszowie, po Telewizję Polvision w Chicago, Trybunę Śląską w Katowicach, Super Nowości w Rzeszowie, aż po Tygodnik Regionalny „Nowiny” w Rybniku.

Zawsze uważny obserwator i komentator poczynań urzędników, by o ironio losu, po kilkunastu latach stanąć po drugiej stronie barykady, zatrudniając się w instytucji publicznej jako rzecznik prasowy. Nigdy wcześniej nie przypuszczała, że praca w urzędzie da jej tyle satysfakcji zawodowej i motywacji do niestandardowych działań w zakresie public relations. Specjalizuje się w kontaktach z mediami, tworzenia dobrego „publicity’.

.

.

ikona_nagrody_blue

  20:50 – 21:00 Losowanie nagród. Podsumowanie i zakończenie konferencji.

.

PARTNERZY i SPONSORZY: