15 Konferencja RAZEM W BIZNESIE

9 czerwca 2017 od 18:00 do 21:00

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Nasi Prelegenci:

Elżbieta Górecka

Elżbieta Górecka

AV Sp. z o.o.

Specjalistka ds. kadr i płac oraz rekrutacji pracowników. Absolwentka Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej na Wydziale: Zarządzania i inżynierii produkcji. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie BHP. Posiada 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu firmy.

Pomaga firmom w zmniejszaniu kosztów pracowniczych poprzez pozyskiwanie dofinansowań do wynagrodzeń z różnych źródeł.

Zajmuje się audytami kadrowymi a tematyka ochrony danych osobowych nie jest jej obca.

Współwłaścicielka firmy AV Sp. z o.o. zajmującej się optymalizacją kosztów prowadzenia biznesu.

Monika Czubak

Monika Czubak

AV Sp. z o.o.

Wiceprezes Zarządu,  Główna Księgowa i współwłaścicielka firmy AV Sp. z o.o.

Długoletnie doświadczenie w księgowości, potwierdzone certyfikatem Ministra Finansów.

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Trener księgowości, biznesu. Specjalista w zakresie dotacji unijnych.

dr Andrzej Szóstak

dr Andrzej Szóstak

EXBIS

Współzałożyciel firmy szkoleniowo-doradczej EXBIS , od 1992 partner zarządzający spółki.

Doktor socjologii, kulturoznawca, historyk organizacji, coach rozwoju osobistego i zawodowego, specjalista z zakresu psychologii biznesu. Praktyk zarządzania, kilkanaście lat pracy na stanowiskach menedżerskich (w tym Dyrektor Instytutu Nauk o Kulturze Uniwersytetu Śląskiego).

Wykładowca na studiach trenerskich Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej. Szkolił trenerów wewnętrznych m.in. dla WBK, PKO BP, BZ WBK, ING Bank Śląski, Powszechnego Banku Kredytowego, BPH, Międzynarodowej Szkoły Bankowości i Finansów, ARiMR oraz ZUS.

Prowadził menedżerskie projekty szkoleniowe dla zarządów ING, BPH i Banku Zachodniego WBK. Jest autorem rozwiązań szkoleniowych w zakresie rozwoju menedżerskiego dla czołowych firm w Polsce, m.in. PKO BP, Deloitte, Deutsche Leasing, Comarch (MBA), HP, CMC, KGHM, PGE, Navo, Vattenfall, Tauron.

Twórca i koordynator wdrożenia standardów obsługi klienta w WBK i Polskiej Grupie Energetycznej. Trener outdoorowy. Mówca motywacyjny. Koordynator projektów szkoleniowych w ramach EFS.

Międzynarodowy Coach ACC ICF.
Noble Manhattan Certified Coach.

Trenera Zarządzania MATRiK
Certyfikat trenerski Instytutu Technik Bankowych Uniwersytetu Walijskiego
Certyfikat Konsultanta Rozwoju Organizacyjnego Advisio

Publicysta czasopisma Personel i Zarządzanie, autor m.in. podręcznika komunikacji interpersonalnej w trudnych sytuacjach społecznych, zalecanego na wielu polskich wyższych uczelniach oraz poradnika dla menedżerów w zakresie panowania nad stresem, wyróżnionego jako pozycja nr 1 w kolekcji BusinessWeek Polska.

Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu, ICF Global, ICF Polska, Polskiego Towarzystwa Socjologicznego, Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.

Podróżnik, pasjonat kolarstwa górskiego, historii politycznej i antropologii społecznej.

Beata Kopczyńska

Beata Kopczyńska

RYBNICZANKI W BIZNESIE

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2008 r. rzecznik prasowy Oddziału ZUS w Rybniku. Wcześniej przez 12 lat pracowała jako dziennikarz mediów regionalnych, poczynając od Gazety Wyborczej w Rzeszowie, po Telewizję Polvision w Chicago, Trybunę Śląską w Katowicach, Super Nowości w Rzeszowie, aż po Tygodnik Regionalny „Nowiny” w Rybniku.

Zawsze uważny obserwator i komentator poczynań urzędników, by o ironio losu, po kilkunastu latach stanąć po drugiej stronie barykady, zatrudniając się w instytucji publicznej jako rzecznik prasowy. Nigdy wcześniej nie przypuszczała, że praca w urzędzie da jej tyle satysfakcji zawodowej i motywacji do niestandardowych działań w zakresie public relations. Specjalizuje się w kontaktach z mediami, tworzenia dobrego „publicity”.

Od kilku miesięcy aktywnie wspiera Rybniczanki w Biznesie, prowadząc nasze spotkania i wspierając nas swoja elokwencją i urokiem osobistym 🙂

 

 

Sabina i Włodzimierz Cieślar

Sabina i Włodzimierz Cieślar

RYBNICZANKI W BIZNESIE

Sabina: businesswoman i trenerka biznesów, organizatorka Rybniczanek w Biznesie. Techniczny umysł w dostępnej oprawie. Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Języków Obcych w Katowicach i Politechniki Częstochowskiej na wydziałach: Zarządzanie Przedsiębiorstwem i Marketing. Wykładowca AGH w Krakowie w przedmiocie Efektywność osobista i personal branding

Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Psychologii w Zarządzaniu. 15-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowych korporacjach na stanowisku Dyrektora Sieci Sprzedaży.

Jako właścicielka firmy ONAWBIZNESIE.PL pomaga przedsiębiorcom (i nie tylko) w zarabianiu więcej pieniędzy.

Włodzimierz: Menedżer Sprzedaży. Od 1999 roku przemierza Polskę i świat, poznając nowych ludzi i doskonaląc swój warsztat sprzedażowy. Studiował germanistykę na Uniwersytecie Wrocławskim.

Prowadzi blog WLODZIMIERZCIESLAR.PL , na którym opisuje swoje hulaszcze życie podróżnicze, oraz Poradnik Poprawnej Polszczyzny BLENDY.PL

Miłośnik marketingu i e-biznesu. Sprzedaż jest jego pracą i pasją jednocześnie. Gatunek: ŁOWCA!

Prywatnie dumny mąż Sabiny i szczęśliwy ojciec dwóch aniołków: Karola i Alka.

RAZEM W BIZNESIE od samego początku 😉

Partnerzy i Sponsorzy: