NETWORKING.RYBNIK.PL | Wartościowe Kontakty

Gość Specjalny:

Agnieszka Skupień

Rzecznik Prasowy

UM w Rybniku

20 kwietnia (piątek)

18:00 – 21:00

Pozostało jeszcze:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

SPRING POWER! Eksplozja Wiosennej Energii!

CENA BILETU:

40 zł 

Ilość miejsc ograniczona:

miejsc dla wyjątkowych osób

Co zyskasz na tym spotkaniu?

.

Ważnym elementem strategii Rybniczanek w Biznesie od samego początku jest zebranie wokół naszej idei Uczestników o bardzo mocno sprecyzowanym profilu: prowadzących własny biznes, otwartych na dzielenie się z innymi swoim doświadczeniem, chętnych do wzajemnego wsparcia.

To się nam udało!

Profil Uczestnika naszych konferencji idealnie odpowiada temu modelowi, dzięki czemu Rybniczanki w Biznesie są świetnie dopasowanym miejscem do komfortowej i efektywnej wymiany kontaktów (i zysków 😉 )

   Czas trwania konferencji: > 3 godziny.

   Średnia ilość Uczestników: 40 osób.

   Czas na networking: > 1,5 godziny.

   Prezentacje merytoryczne: > 1 godzina.

Dzięki takim proporcjom masz realne szanse na efektywne wykorzystanie Twojego czasu.

20 kwietnia w Rybniku!

Nasi Uczestnicy:

Rybniczanki (i Rybniczanie) w Biznesie

Rybniczanki (i Rybniczanie) w Biznesie

...

Rybniczanki w Biznesie. Jesteśmy razem od 31 lipca 2015 roku, kiedy to odbyła się pierwsza, inauguracyjna konferencja dla kobiet, pod tytułem “ZRÓB COŚ DLA SIEBIE!”

Od tego czasu spotykamy się regularnie, żeby poznać innych ludzi (nowych klientów lub partnerów biznesowych), zdobyć cenną wiedzę od doświadczonych ekspertów biznesowych i świetnych mówców, czy po prostu rozerwać się w dobrym towarzystwie przy dobrej kawie i przekąsce.

Zapraszamy również Panów!!!

Na każdym spotkaniu można wygrać atrakcyjne nagrody, co i tym razem będzie miało miejsce. Jakie? Na razie to tajemnica…

Prelegent 1

Marcin Kopczyński

Marcin Kopczyński

...

Certyfikowany trener. Zajmuje się brandingiem i content marketingiem.

Pracował jako dziennikarz, koordynator dyrektora ds. promocji, specjalista ds. public relations, senior copywriter.

Prowadzi firmę  TRZY ZNAKI , która wspiera mikro i małe przedsiębiorstwa w budowaniu rozpoznawalności.

Pisze teksty reklamowe, prasowe, eksperckie. Szkoli firmy, instytucje i organizacje pozarządowe. Swój wolny czas poświęca Fundacji Puls-Med BLISKO CIEBIE. Lubi Blaise Cendrarsa, Claire Underwood i Iana MacKay.

Gość Specjalny:

Agnieszka Skupień

Agnieszka Skupień

...

Agnieszka Skupień jest urodzoną Rybniczanką. Po ukończeniu V LO w Rybniku studiowała na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie ukończyła dziennikarstwo i pedagogikę.

Po studiach rozpoczęła pracę w firmie LPP jako dekorator sieci odzieżowej Reserved. Ostatnie dziesięć lat spędziła jednak w Krakowie, gdzie pracując dla firmy Fandango, zajmowała się tworzeniem wizualnego i marketingowego wizerunku marki odzieżowej Greenpoint. Od 2015 roku pracuje w rybnickim magistracie jako rzecznik prasowy.

Prywatnie jest mamą dziesięcioletniego Antka.  Interesuje się literaturą piękną, polskim kinem i teatrem. Nie lubi korków, dlatego po mieście najczęściej podróżuje autobusem, rowerem lub pieszo.

Nasza Honorowa Prowadząca:

Beata Kopczyńska

Beata Kopczyńska

...

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2008 r. rzecznik prasowy Oddziału ZUS w Rybniku. Wcześniej przez 12 lat pracowała jako dziennikarz mediów regionalnych, poczynając od Gazety Wyborczej w Rzeszowie, po Telewizję Polvision w Chicago, Trybunę Śląską w Katowicach, Super Nowości w Rzeszowie, aż po Tygodnik Regionalny „Nowiny” w Rybniku.

Zawsze uważny obserwator i komentator poczynań urzędników, by o ironio losu, po kilkunastu latach stanąć po drugiej stronie barykady, zatrudniając się w instytucji publicznej jako rzecznik prasowy. Nigdy wcześniej nie przypuszczała, że praca w urzędzie da jej tyle satysfakcji zawodowej i motywacji do niestandardowych działań w zakresie public relations. Specjalizuje się w kontaktach z mediami, tworzenia dobrego „publicity”.

Od kilku miesięcy aktywnie wspiera Rybniczanki w Biznesie, prowadząc nasze spotkania i wspierając nas swoja elokwencją i urokiem osobistym 🙂

Nasi Moderatorzy:

Sabina Cieślar i Włodzimierz Cieślar

Sabina Cieślar i Włodzimierz Cieślar

...

Sabina: businesswoman i trenerka biznesów, organizatorka Rybniczanek w Biznesie. Techniczny umysł w dostępnej oprawie. Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Języków Obcych w Katowicach i Politechniki Częstochowskiej na wydziałach: Zarządzanie Przedsiębiorstwem i Marketing. Wykładowca AGH w Krakowie w przedmiocie Efektywność osobista i personal branding. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Psychologii w Zarządzaniu. 15-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowych korporacjach na stanowisku Dyrektora Sieci Sprzedaży.

Jako właścicielka firmy ONAwBIZNESIE.pl doradza przedsiębiorcom, jak zarabiać więcej. DORADZTWO BIZNESOWE. STRATEGIE SPRZEDAŻOWE. OBSŁUGA KLIENTA. ZARZĄDZANIE!

Włodzimierz: Menedżer Sprzedaży. Od 1999 roku przemierza Polskę i świat, poznając nowych ludzi i doskonaląc swój warsztat sprzedażowy. Studiował germanistykę na Uniwersytecie Wrocławskim. Prowadzi blog WlodzimierzCieslar.pl, na którym opisuje swoje hulaszcze życie podróżnicze. Miłośnik marketingu i e-biznesu. Sprzedaż jest jego pracą i pasją jednocześnie. Gatunek: ŁOWCA! Prywatnie dumny mąż Sabiny i szczęśliwy ojciec dwóch aniołków: Karola i Alka.

RAZEM W BIZNESIE od samego początku 😉

UWAGA!

ZE WZGLĘDÓW ORGANIZACYJNYCH NIEZBĘDNA JEST WCZEŚNIEJSZA REJESTRACJA!

Wpłatę za uczestnictwo w wysokości 40 zł należy przelać na konto:

ONAWBIZNESIE.PL Sabina Cieślar

Numer rachunku: 39 1140 2004 0000 3102 7584 4623

Bezpieczne i błyskawiczne płatności!

miejsc dla wyjątkowych osób

Masz pytania lub wątpliwości?

Chcesz się zapisać w sposób “tradycyjny”?

Napisz do nas, wypełniając poniższy formularz. Odpiszemy! 🙂

Formularz kontaktowy

5 + 7 =

Partnerzy i Sponsorzy:

Zapraszamy do współpracy!

Jak dojechać do hotelu?

Hotel Przy Młynie mieści się w Rybniku przy ulicy Młyńskiej 17. Od tej strony jest główne wejście i baaardzo mały parking, dlatego zalecamy objechać hotel od strony ulicy Jankowickiej. Naprzeciwko małej stacji Orlenu jest wjazd na obszerny parking. Szlaban otwiera się na hasło “Rybniczanki w Biznesie” 🙂 Poniżej zrzut mapki i zdjęcia. Szerokiej drogi!