NETWORKING.RYBNIK.PL | Wartościowe Kontakty

24 lutego (sobota)

10:00 – 13:00

Pozostało jeszcze:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

CHROŃ TWÓJ BIZNES! | RODO – PATENTY – FACEBOOK

CENA BILETU: 40 zł

Ilość miejsc ograniczona.

Co zyskasz na tym spotkaniu?

.

Ważnym elementem strategii Rybniczanek w Biznesie od samego początku jest zebranie wokół naszej idei Uczestników o bardzo mocno sprecyzowanym profilu: prowadzących własny biznes, otwartych na dzielenie się z innymi swoim doświadczeniem, chętnych do wzajemnego wsparcia.

To się nam udało!

Profil Uczestnika naszych konferencji idealnie odpowiada temu modelowi, dzięki czemu Rybniczanki w Biznesie są świetnie dopasowanym miejscem do komfortowej i efektywnej wymiany kontaktów (i zysków 😉 )

   Czas trwania konferencji: > 3 godziny.

   Średnia ilość Uczestników: 40 osób.

   Czas na networking: > 1,5 godziny.

   Prezentacje merytoryczne: > 1 godzina.

Dzięki takim proporcjom masz realne szanse na efektywne wykorzystanie Twojego czasu.

HARMONOGRAM

Nasi Uczestnicy:

Rybniczanki (i Rybniczanie) w Biznesie

Rybniczanki (i Rybniczanie) w Biznesie

...

Rybniczanki w Biznesie. Jesteśmy razem od 31 lipca 2015 roku, kiedy to odbyła się pierwsza, inauguracyjna konferencja dla kobiet, pod tytułem “ZRÓB COŚ DLA SIEBIE!”

Od tego czasu spotykamy się regularnie, żeby poznać innych ludzi (nowych klientów lub partnerów biznesowych), zdobyć cenną wiedzę od doświadczonych ekspertów biznesowych i świetnych mówców, czy po prostu rozerwać się w dobrym towarzystwie przy dobrej kawie i przekąsce.

Zapraszamy również Panów!!!

Na każdym spotkaniu można wygrać atrakcyjne nagrody, co i tym razem będzie miało miejsce. Jakie? Na razie to tajemnica…

Nasza Honorowa Prowadząca:

Beata Kopczyńska

Beata Kopczyńska

...

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2008 r. rzecznik prasowy Oddziału ZUS w Rybniku. Wcześniej przez 12 lat pracowała jako dziennikarz mediów regionalnych, poczynając od Gazety Wyborczej w Rzeszowie, po Telewizję Polvision w Chicago, Trybunę Śląską w Katowicach, Super Nowości w Rzeszowie, aż po Tygodnik Regionalny „Nowiny” w Rybniku.

Zawsze uważny obserwator i komentator poczynań urzędników, by o ironio losu, po kilkunastu latach stanąć po drugiej stronie barykady, zatrudniając się w instytucji publicznej jako rzecznik prasowy. Nigdy wcześniej nie przypuszczała, że praca w urzędzie da jej tyle satysfakcji zawodowej i motywacji do niestandardowych działań w zakresie public relations. Specjalizuje się w kontaktach z mediami, tworzenia dobrego „publicity”.

Od kilku miesięcy aktywnie wspiera Rybniczanki w Biznesie, prowadząc nasze spotkania i wspierając nas swoja elokwencją i urokiem osobistym 🙂

Prelegent #1

Wojciech Górecki

Wojciech Górecki

...

Specjalista ds. ochrony danych osobowych

.
Absolwent Wyższej Szkoły Humanistyczno – Ekonomicznej w Wodzisławiu Śląskim na Wydziale Informatyki. Od 5 lat specjalizuje się w Ochronie danych osobowych świadcząc usługi w zakresie Administratora Bezpieczeństwa Informacji w firmach prywatnych i instytucjach państwowych. Tworzy i wdraża dokumentację z zakresu ochrony danych osobowych, a także szkoli pracowników firm/instytucji i  przyszłych Inspektorów ochrony danych. Prywatnie miłośnik jazdy na nartach.

 

 

Prelegent #2

Joanna Marek

Joanna Marek

...

Rzecznik Patentowy oraz Europejski Rzecznik Patentowy; Właścicielka Kancelarii Patentowej Wima-Patent
Posiada uprawnienia do reprezentacji swoich Klientów przed:

  • krajowym Urzędem Patentowym RP w Warszawie
  • Europejskim Urzędem Patentowym w Monachium
  • Urzędem Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej w Alicante
  • wszelkimi sądami w sprawach z zakresu własności przemysłowej i intelektualnej

Specjalizuje się w ochronie znaków towarowych w Polsce i na świecie, ochronie wzorów przemysłowych zarówno krajowych, unijnych i międzynarodowych oraz w zwalczaniu nieuczciwej konkurencji w obrębie wykorzystywania cudzego znaku towarowego.
Opracowuje polskie, europejskie i międzynarodowe zgłoszenia patentowe jak również przeprowadza wyceny znaków towarowych (marek).

Anna Porwoł

Anna Porwoł

...

Rzecznik Patentowy, w Kancelarii Patentowej Wima-Patent pracuje od 2006 r.

Specjalizuje się w badaniach stanu techniki; opracowuje polskie, europejskie i międzynarodowe zgłoszenia patentowe.

Prelegent #3 & Nasi Moderatorzy:

Sabina Cieślar i Włodzimierz Cieślar

Sabina Cieślar i Włodzimierz Cieślar

...

Sabina: businesswoman i trenerka biznesów, organizatorka Rybniczanek w Biznesie. Techniczny umysł w dostępnej oprawie. Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Języków Obcych w Katowicach i Politechniki Częstochowskiej na wydziałach: Zarządzanie Przedsiębiorstwem i Marketing. Wykładowca AGH w Krakowie w przedmiocie Efektywność osobista i personal branding. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Psychologii w Zarządzaniu. 15-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowych korporacjach na stanowisku Dyrektora Sieci Sprzedaży.

Jako właścicielka firmy ONAwBIZNESIE.pl doradza przedsiębiorcom, jak zarabiać więcej. DORADZTWO BIZNESOWE. STRATEGIE SPRZEDAŻOWE. OBSŁUGA KLIENTA. ZARZĄDZANIE!

Włodzimierz: Menedżer Sprzedaży. Od 1999 roku przemierza Polskę i świat, poznając nowych ludzi i doskonaląc swój warsztat sprzedażowy. Studiował germanistykę na Uniwersytecie Wrocławskim. Prowadzi blog WlodzimierzCieslar.pl, na którym opisuje swoje hulaszcze życie podróżnicze. Miłośnik marketingu i e-biznesu. Sprzedaż jest jego pracą i pasją jednocześnie. Gatunek: ŁOWCA! Prywatnie dumny mąż Sabiny i szczęśliwy ojciec dwóch aniołków: Karola i Alka.

RAZEM W BIZNESIE od samego początku 😉

UWAGA!

ZE WZGLĘDÓW ORGANIZACYJNYCH NIEZBĘDNA JEST WCZEŚNIEJSZA REJESTRACJA!

Wpłatę za uczestnictwo w wysokości 40 zł należy przelać na konto:

ONAWBIZNESIE.PL Sabina Cieślar

Numer rachunku: 39 1140 2004 0000 3102 7584 4623

 

Bezpieczne i błyskawiczne płatności!

Masz pytania lub wątpliwości?

Chcesz się zapisać w sposób “tradycyjny”?

Napisz do nas, wypełniając poniższy formularz. Odpiszemy! 🙂

Formularz kontaktowy

4 + 13 =

Przyjaciele, Partnerzy i Sponsorzy:

Zapraszamy do współpracy!

Jak dojechać do hotelu?

Hotel Przy Młynie mieści się w Rybniku przy ulicy Młyńskiej 17. Od tej strony jest główne wejście i baaardzo mały parking, dlatego zalecamy objechać hotel od strony ulicy Jankowickiej. Naprzeciwko małej stacji Orlenu jest wjazd na obszerny parking. Szlaban otwiera się na hasło “Rybniczanki w Biznesie” 🙂 Poniżej zrzut mapki i zdjęcia. Szerokiej drogi!