Przyznanie Patronatu =>

😇  Partnerzy i Sponsorzy 🏆

29 KONFERENCJA RYBNICZANEK W BIZNESIE!

28 lutego, 18:00 – 21:00

Kopalnia IGNACY

Mościckiego 3, 44-273 Rybnik

Pozostało jeszcze:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

RYBNIK | 28 LUTEGO 2020 | 18:00 – 21:00

CENA BILETU:

35 zł za osobę PRZY ZAKUPIE DO 26.02.2020

50 zł za osobę PRZY ZAKUPIE OD 27.02.2020

UDZIAŁ W KONFERENCJI TYLKO DLA ZAREJESTROWANYCH UCZESTNIKÓW!

Ilość miejsc ograniczona do 40!

Miejsce:

Zabytkowa Kopalnia IGNACY

ul. Mościckiego 3

44-273 Rybnik – Niewiadom

 

Nasi Uczestnicy:

Rybniczanki (i Rybniczanie) w Biznesie

Rybniczanki (i Rybniczanie) w Biznesie

...

Rybniczanki w Biznesie. Jesteśmy razem od 31 lipca 2015 roku, kiedy to odbyła się pierwsza, inauguracyjna konferencja dla kobiet, pod tytułem „ZRÓB COŚ DLA SIEBIE!”

Od tego czasu spotykamy się regularnie, żeby poznać innych ludzi (nowych klientów lub partnerów biznesowych), zdobyć cenną wiedzę od doświadczonych ekspertów biznesowych i świetnych mówców, czy po prostu rozerwać się w dobrym towarzystwie przy dobrej kawie i przekąsce.

Zapraszamy również Panów!!!

 

Maciej Jopek

Maciej Jopek

Maciej Jopek

...

Radca Prawny, właściciel Kancelarii LEGAL CONSULTING w Rybniku i Katowicach, członek Rad Nadzorczych w spółkach z udziałem kapitału prywatnego oraz samorządowych osób prawnych. Zajmuje się reprezentacją Klientów w postępowaniach sądowych, administracyjnych, sądowo-administracyjnych, karno-skarbowych i podatkowych.

Prowadzi bieżącą obsługę prawną przedsiębiorców,  w tym z zakresu zamówień publicznych, praw autorskich, jak również zajmuje się procesami restrukturyzacyjnym (łączenia, przejęcia
i przekształcenia) sporządzeniem i negocjowaniem umów (w tym w języku angielskim).

Więcej na stronie RADCAJOPEK.PL

Dorota Smolorz

Dorota Smolorz

Dorota Smolorz

...

Doradca Rozwoju Personalnego, Certyfikowany Trener FRIS®, dyplomowany trener biznesu, absolwent Akademii Coachów Biznesu Grupy SET, kierownik działu szkoleń w dużej organizacji,  właściciel i dyrektor zarządzający w Akademii Rozwoju Personalnego LOREM.

Jako zaFRISowany Zawodnik w pracy i życiu lubi wyzwania. Wysoko sobie ceni efektywność i skuteczność. Jej pasją jest inspirowanie… Inspirowanie do zmian, rozwoju osobistego, zawodowego, poznania swojego stylu myślenia i działania. Dla swoich klientów stale podnosi swoją wiedzę, umiejętności oraz kompetencje zawodowe. Ponad 10 000 godzin pracy szkoleniowej.

Więcej na PROFILU FACEBOOK Doroty.

Nasi Moderatorzy:

Sabina Cieślar

Sabina Cieślar

...

Businesswoman i trenerka biznesów, organizatorka Rybniczanek w Biznesie. Techniczny umysł w dostępnej oprawie. Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Języków Obcych w Katowicach i Politechniki Częstochowskiej na wydziałach: Zarządzanie Przedsiębiorstwem i Marketing. Wykładowca AGH w Krakowie w przedmiocie Efektywność osobista i personal branding. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Psychologii w Zarządzaniu. 15-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowych korporacjach na stanowisku Dyrektora Sieci Sprzedaży.

Jako właścicielka firmy ONAWBIZNESIE.PL doradza przedsiębiorcom, jak zarabiać więcej. DORADZTWO BIZNESOWE. STRATEGIE SPRZEDAŻOWE. OBSŁUGA KLIENTA. ZARZĄDZANIE!

Włodzimierz Cieślar

Włodzimierz Cieślar

...

Menedżer Sprzedaży. Od 1999 roku przemierza Polskę i świat, poznając nowych ludzi i doskonaląc swój warsztat sprzedażowy. Studiował germanistykę na Uniwersytecie Wrocławskim. Prowadzi blogi WLODZIMIERZCIESLAR.PL, na którym opisuje swoje hulaszcze życie podróżnicze, oraz Poradnik Poprawnej Polszczyzny BLENDY.PL .

Miłośnik marketingu i e-biznesu. Sprzedaż jest jego pracą i pasją jednocześnie. Gatunek: ŁOWCA! Prywatnie dumny mąż Sabiny i szczęśliwy ojciec dwóch aniołków: Karola i Alka.

RAZEM W BIZNESIE od samego początku 😉

UWAGA!

NIE LUBISZ PRZELEWÓW INTERNETOWYCH / ONLINE?

Przelej 50 zł na konto:

ONAWBIZNESIE.PL Sabina Cieślar

Numer rachunku: 39 1140 2004 0000 3102 7584 4623

W tytule przelewu podaj Twoje Imię i Nazwisko oraz
datę spotkania

Resztą zajmiemy się sami 🙂

Bezpieczne i błyskawiczne płatności!

Masz pytania lub wątpliwości?

Chcesz się zapisać w sposób „tradycyjny”?

Napisz do nas, wypełniając poniższy formularz. Odpiszemy! 🙂

Formularz kontaktowy

8 + 9 =

Partnerzy i Sponsorzy:

Zapraszamy do współpracy!

Jak dojechać?

 

Adres:

ul. Mościckiego 3
44-273 Rybnik – Niewiadom