TRZECIE URODZINY  Rybniczanek w Biznesie!

28 września, 18:00 – 21:00

Rybnik, ul. Miejska 16

Pozostało jeszcze:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Zobacz film na 3 Urodziny:

TRZECIE URODZINY  Rybniczanek w Biznesie!

CENA BILETU:

25 zł przy rejestracji do 27 września

40 zł przy rejestracji 28 września

Ilość miejsc ograniczona:

wolnych miejsc

Nasi Uczestnicy:

Rybniczanki (i Rybniczanie) w Biznesie

Rybniczanki (i Rybniczanie) w Biznesie

...

Rybniczanki w Biznesie. Jesteśmy razem od 31 lipca 2015 roku, kiedy to odbyła się pierwsza, inauguracyjna konferencja dla kobiet, pod tytułem „ZRÓB COŚ DLA SIEBIE!”

Od tego czasu spotykamy się regularnie, żeby poznać innych ludzi (nowych klientów lub partnerów biznesowych), zdobyć cenną wiedzę od doświadczonych ekspertów biznesowych i świetnych mówców, czy po prostu rozerwać się w dobrym towarzystwie przy dobrej kawie i przekąsce.

Zapraszamy również Panów!!!

Na każdym spotkaniu można wygrać atrakcyjne nagrody, co i tym razem będzie miało miejsce. Jakie? Na razie to tajemnica…

Patrycja Mazurek

Patrycja Mazurek

Patrycja Mazurek

...

Adwokat Patrycja Mazurek jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Wydziału Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Po odbyciu aplikacji adwokackiej została wpisana na listę adwokatów przy Izbie Adwokackiej w Katowicach. Prowadzi indywidualną Kancelarię adwokacką w Rybniku przy ul. Wodzisławskiej 14.

Patrycja w swojej praktyce zawodowej zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej w zakresie udzielania porad prawnych, reprezentacji w postępowaniu sądowym oraz pozasądowym, sporządzaniem umów i przygotowywaniem pism.

W ramach prowadzonej działalności, Patrycja zajmuje się sprawami karnymi, występując jako obrońca oraz oskarżyciel posiłkowy czy prywatny, sprawami cywilnymi i rodzinnymi, w tym sprawami o rozwód, alimenty czy zapłatę oraz sporządzaniem umów, sprawami gospodarczymi, w tym obsługą podmiotów gospodarczych, spółek oraz indywidualnej działalności gospodarczej, reprezentacją w postępowaniach sądowych i pozasądowych, a także egzekucją roszczeń.

Monika Hajdziony

Monika Hajdziony

Monika Hajdziony

...

KOSMETYCZKA ROKU 2017!!!

Rybniczanka w Biznesie od pierwszego spotkania!

Specjalistka z Instytutu Kosmetycznego i Odnowy Biologicznej Olimpia DAY SPA. In­sty­tut two­rzą lu­dzie otwar­ci, peł­ni pa­sji, opty­mi­zmu i za­an­ga­żo­wa­nia w wy­ko­ny­wa­ną pra­cę. Olim­pia Day Spa łą­czy­ naj­no­wo­cze­śniej­sze osią­gnię­cia ko­sme­ty­ki i ma­sa­żu.

Więcej o działalności Moniki przeczytasz na OLIMPIA DAY SPA  

Milena Marszałek

Milena Marszałek

Milena Marszałek

...

CHCIAŁA TYLKO ZAROBIĆ NA PRZEDSZKOLE DZIECIAKA… Dzisiaj typowa rozmowa Mileny z potencjalnym klientem wygląda tak:

K: Czym się zajmujesz?
M: Jestem artystą rzemieślnikiem.
K: A co dokładnie robisz?
M: Szydełkuję…
K: 🤣 (śmiech)… No dobra, a gdzie sprzedajesz te swoje dziergatki?
M: W Paryżu.
K: 😲 (uznanie)

Przyjdź i posłuchaj historii Mileny oraz odwiedź Jej FANPAGE!

Beata Kopczyńska

Beata Kopczyńska

Beata Kopczyńska

...

Regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego, ekspert z zakresu public relations i komunikacji wewnętrznej, wieloletni dziennikarz. Związana z firmą Trzy Znaki, która zajmuje się kreowaniem wizerunku przedsiębiorstw oraz relacjami z otoczeniem. Do grona jej klientów należą m.in. placówki medyczne, biura rachunkowe i startupy.

„Z Rybniczankami w Biznesie związałam się ponad dwa lata temu. Nie myślałam wówczas o zakładaniu własnej firmy. Przychodziłam na spotkania, żeby doświadczyć kobiecej siły i szukać inspiracji do rozwoju. Poznałam wspaniałe osoby, od których wiele się nauczyłam: pewności siebie, determinacji i biznesowego myślenia.”

„Jestem rzecznikiem prasowym ZUS na województwo śląskie. Dodatkowo od roku wspólnie z mężem prowadzę firmę. Przenosimy marketingowe i PR-owe praktyki znanych marek do świata mikro i małych przedsiębiorstw, bo wierzymy, że na to zasługują. Doświadczenie zdobyte na stanowisku rzecznika to duży kapitał, ale potrzebowałam czasu, żeby sobie to uświadomić. Rybniczanki miały w tym swój udział.”

 

Trzy Znaki

Katarzyna Kaczmarczyk

Katarzyna Kaczmarczyk

Katarzyna Kaczmarczyk

...

Po pierwsze: człowiek.
Po drugie: fotograf.
Po trzecie: wielbicielka życia.
Po czwarte: przedsiębiorca od 11 lat.

„Dążenie do samodoskonalenia się jest nieodłączną częścią mojego życia, tak jak dobra muzyka i fenomenalne towarzystwo niesamowitych ludzi każdego dnia. Właścicielka marki Kaczmarczyk Foto Art Studio oraz Studio Atomówka.”

 

Więcej o Kasi TUTAJ

Magdalena Furmanek

Magdalena Furmanek

Magdalena Furmanek

...

Menadżerka (czyt. pani-od-prawie-wszystkiego) istniejącego od 1,5 roku bezpiecznego i „zdrowego” klubu fitness & rehabilitacji IMI Strefa Aktywności, gdzie priorytetem jest indywidualizacja potrzeb Klienta. Konsultantka żywieniowa, instruktorka fitness.
Największym jej sukcesem jest, gdy niezadowolony Klient staje się w stałym Klientem.  Zarówno w biznesie jak i życiu prywatnym ucieka od banału i „bylejakości”. Fanka i propagatorka czytania etykiet na produktach spożywczych.

 

Więcej o Magdzie TUTAJ

Monika Czubak i Ela Górecka

Elżbieta Górecka

Elżbieta Górecka

...

Specjalistka ds. kadr i płac oraz rekrutacji pracowników. Absolwentka Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej na Wydziale: Zarządzania i inżynierii produkcji. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie BHP. Posiada 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu firmy. Pomaga firmom w zmniejszaniu kosztów pracowniczych poprzez pozyskiwanie dofinansowań do wynagrodzeń z różnych źródeł. Zajmuje się audytami kadrowymi a tematyka ochrony danych osobowych nie jest jej obca.

Współwłaścicielka firmy AV Sp. z o.o.zajmującej się optymalizacją kosztów prowadzenia biznesu.

Monika Czubak

Monika Czubak

...

Wiceprezes Zarządu,  Główna Księgowa i współwłaścicielka firmy AV Sp. z o. o.Długoletnie doświadczenie w księgowości, potwierdzone certyfikatem Ministra Finansów. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Trener księgowości, biznesu. Specjalista w zakresie dotacji unijnych.

Marta Banout

Marta Banout

Marta Banout

...

Psycholog na oddziale onkologicznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku, pracownik Centrum Medycznego OnkoTerm, doktorantka w Zakładzie Zdrowia i Jakości Życia Instytutu Psychologii Uniwersytetu Śląskiego.

Certyfikowany Terapeuta Simontonowski. Ukończyła kurs Racjonalnej Terapii Zachowania. Obecnie w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym.

 

Centrum Medyczne ONKOTERM

Nasi Moderatorzy:

Sabina Cieślar

Sabina Cieślar

...

Businesswoman i trenerka biznesów, organizatorka Rybniczanek w Biznesie. Techniczny umysł w dostępnej oprawie. Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Języków Obcych w Katowicach i Politechniki Częstochowskiej na wydziałach: Zarządzanie Przedsiębiorstwem i Marketing. Wykładowca AGH w Krakowie w przedmiocie Efektywność osobista i personal branding. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Psychologii w Zarządzaniu. 15-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowych korporacjach na stanowisku Dyrektora Sieci Sprzedaży.

Jako właścicielka firmy ONAWBIZNESIE.PL doradza przedsiębiorcom, jak zarabiać więcej. DORADZTWO BIZNESOWE. STRATEGIE SPRZEDAŻOWE. OBSŁUGA KLIENTA. ZARZĄDZANIE!

Włodzimierz Cieślar

Włodzimierz Cieślar

...

Menedżer Sprzedaży. Od 1999 roku przemierza Polskę i świat, poznając nowych ludzi i doskonaląc swój warsztat sprzedażowy. Studiował germanistykę na Uniwersytecie Wrocławskim. Prowadzi blogi WLODZIMIERZCIESLAR.PL, na którym opisuje swoje hulaszcze życie podróżnicze, oraz Poradnik poprawnej Polszczyzny BLENDY.PL .

Miłośnik marketingu i e-biznesu. Sprzedaż jest jego pracą i pasją jednocześnie. Gatunek: ŁOWCA! Prywatnie dumny mąż Sabiny i szczęśliwy ojciec dwóch aniołków: Karola i Alka.

RAZEM W BIZNESIE od samego początku 😉

wolnych miejsc

UWAGA!

NIE LUBISZ PRZELEWÓW INTERNETOWYCH / ONLINE?

Przelej 40 zł na konto:

ONAWBIZNESIE.PL Sabina Cieślar

Numer rachunku: 39 1140 2004 0000 3102 7584 4623

W tytule przelewu podaj Twoje Imię i Nazwisko oraz
datę spotkania

Resztą zajmiemy się sami 🙂

Bezpieczne i błyskawiczne płatności!

Masz pytania lub wątpliwości?

Chcesz się zapisać w sposób „tradycyjny”?

Napisz do nas, wypełniając poniższy formularz. Odpiszemy! 🙂

Formularz kontaktowy

14 + 1 =

Partnerzy i Sponsorzy:

Zapraszamy do współpracy!

Jak dojechać do hotelu?

Hotel Przy Młynie mieści się w Rybniku przy ulicy Młyńskiej 17. Od tej strony jest główne wejście i baaardzo mały parking, dlatego zalecamy objechać hotel od strony ulicy Jankowickiej. Naprzeciwko małej stacji Orlenu jest wjazd na obszerny parking. Szlaban otwiera się na hasło „Rybniczanki w Biznesie” 🙂 Poniżej zrzut mapki i zdjęcia. Szerokiej drogi!