Przyznanie Patronatu =>

😇  Partnerzy i Sponsorzy 🏆

30 KONFERENCJA RYBNICZANEK W BIZNESIE – ONLINE!

Piątek, 29 stycznia

18:00 – 20:00

ONLINE

Pozostało jeszcze:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

ONLINE| 29 STYCZNIA 2021 | 18:00 – 20:00

Spotkanie 29 stycznia odbędzie się na Platformie Online. Po dokonaniu wpłaty otrzymasz dane dostępowe na podany adres e-mail. Ze względu na to, że chcemy zapewnić optymalne warunki do rozmów i wymiany kontaktów podczas spotkania online, ilość Uczestników jest ograniczona do 25!

UWAGA: dochód z biletów zostanie w całości przekazany na cele Rybnickiej Fundacji RAKOWI STOP!

Możesz wybrać wariant datku 10 zł, 25 zł lub 50 zł.

zajętych miejsc

wolnych miejsc

Miejsce:

Platforma Online

(SZCZEGÓŁY WKRÓTCE)

Nasi Uczestnicy:

Rybniczanki (i Rybniczanie) w Biznesie

Rybniczanki (i Rybniczanie) w Biznesie

...

Rybniczanki w Biznesie. Jesteśmy razem od 31 lipca 2015 roku, kiedy to odbyła się pierwsza, inauguracyjna konferencja dla kobiet, pod tytułem „ZRÓB COŚ DLA SIEBIE!”

Od tego czasu spotykamy się regularnie, żeby poznać innych ludzi (nowych klientów lub partnerów biznesowych), zdobyć cenną wiedzę od doświadczonych ekspertów biznesowych i świetnych mówców, czy po prostu rozerwać się w dobrym towarzystwie przy dobrej kawie i przekąsce.

Zapraszamy również Panów!!!

 

dr Jacek Kabut

dr Jacek Kabut

dr Jacek Kabut

...

Specjalista chorób wewnętrznych i onkologii klinicznej. Asystent Oddziału Onkologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rybniku.

Konsultant onkologiczny w Wojewódzkim Szpitalu Chorób Płuc w Wodzisławiu Śląskim Wilchwach.

Członek Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej, Polskiego Towarzystwa Immunologii Doświadczalnej i Klinicznej oraz Polskiego Towarzystwa Hipertermii Onkologicznej.
Uczestnik wielu konferencji i sympozjów naukowych.

Więcej na stronach NA RUDZKIEJ oraz JACEK KABUT

Robert Ważyński

Robert Ważyński

Robert Ważyński

...

„Jestem autorem książki „Nie boję się mówić” wydanej przez wydawnictwo Złote Myśli oraz autorem bloga TAJNIKI PREZENTACJI. Pomagam szlifować umiejętności występowania przed publicznością.

Przez ponad 10 lat wygłosiłem grubo ponad 1000 prezentacji pracując dla jednego z wydawnictw edukacyjnych. Prowadziłem szkolenia w klimatyzowanych salach jak, w powiatowych domach kultury a czasem nawet w stołówkach szkolnych. Znam tę pracę od podszewki.

Wcześniej pracowałem jako dziennikarz w Radiu Gdańsk i Radiu Plus oraz w Dzienniku Bałtyckim, największej regionalnej gazecie na Pomorzu”.


Nasi Moderatorzy:

Sabina Cieślar

Sabina Cieślar

...

Businesswoman i trenerka biznesów, organizatorka Rybniczanek w Biznesie. Techniczny umysł w dostępnej oprawie. Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Języków Obcych w Katowicach i Politechniki Częstochowskiej na wydziałach: Zarządzanie Przedsiębiorstwem i Marketing. Wykładowca AGH w Krakowie w przedmiocie Efektywność osobista i personal branding. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Psychologii w Zarządzaniu. 15-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowych korporacjach na stanowisku Dyrektora Sieci Sprzedaży.

Jako właścicielka firmy ONAWBIZNESIE.PL doradza przedsiębiorcom, jak zarabiać więcej. DORADZTWO BIZNESOWE. STRATEGIE SPRZEDAŻOWE. OBSŁUGA KLIENTA. ZARZĄDZANIE!

Włodzimierz Cieślar

Włodzimierz Cieślar

...

Menedżer Sprzedaży. Od 1999 roku przemierza Polskę i świat, poznając nowych ludzi i doskonaląc swój warsztat sprzedażowy. Studiował germanistykę na Uniwersytecie Wrocławskim. Prowadzi blogi WLODZIMIERZCIESLAR.PL, na którym opisuje swoje hulaszcze życie podróżnicze, oraz Poradnik Poprawnej Polszczyzny BLENDY.PL .

Miłośnik marketingu i e-biznesu. Sprzedaż jest jego pracą i pasją jednocześnie. Gatunek: ŁOWCA! Prywatnie dumny mąż Sabiny i szczęśliwy ojciec dwóch aniołków: Karola i Alka.

RAZEM W BIZNESIE od samego początku 😉

zajętych miejsc

wolnych miejsc

UWAGA!

NIE LUBISZ PRZELEWÓW INTERNETOWYCH / ONLINE?

Przelej odpowiednią sumę na konto:

ONAWBIZNESIE.PL Sabina Cieślar

Numer rachunku: 39 1140 2004 0000 3102 7584 4623

W tytule przelewu podaj Twoje Imię i Nazwisko oraz
datę spotkania

Resztą zajmiemy się sami 🙂

Bezpieczne i błyskawiczne płatności!

Masz pytania lub wątpliwości?

Chcesz się zapisać w sposób „tradycyjny”?

Napisz do nas lub zadzwoń, odpowiemy tak szybko, jak to będzie możliwe! 🙂

Partnerzy i Sponsorzy:

Zapraszamy do współpracy!