Przyznanie Patronatu =>

😇  Partnerzy i Sponsorzy 🏆

WIOSNA 2023: NOWY BLOG RYBNICZANEK!

9 marca, 18:00 – 21:00

Rybnik, ul. Miejska 16

Pozostało jeszcze:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Sabina i Włodzimierz Cieślar

Prowadzący

Alan Kusz

Trener, kosultant, wykładowca akademicki

Aleksandra Kubica

Projekt Fotograficzny

Tajemnicza Prelegentka

Kosmetyki dla Kobiet

Rybnik, 9 marca 2023, 18:00 – 21:00

CENA BILETU:

.

50 zł przy rejestracji do 6 marca 2023 23:59

70 zł przy rejestracji od 7 marca 2023 00:00

 

.

UDZIAŁ W KONFERENCJI TYLKO DLA ZAREJESTROWANYCH UCZESTNIKÓW!

Ilość miejsc ograniczona!

wolnych miejsc

wykupionych biletów

Nasi Uczestnicy:

Rybniczanki (i Rybniczanie) w Biznesie

Rybniczanki (i Rybniczanie) w Biznesie

...

Rybniczanki w Biznesie. Jesteśmy razem od 31 lipca 2015 roku, kiedy to odbyła się pierwsza, inauguracyjna konferencja dla kobiet, pod tytułem „ZRÓB COŚ DLA SIEBIE!”

Od tego czasu spotykamy się regularnie, żeby poznać innych ludzi (nowych klientów lub partnerów biznesowych), zdobyć cenną wiedzę od doświadczonych ekspertów biznesowych i świetnych mówców, czy po prostu rozerwać się w dobrym towarzystwie przy dobrej kawie i przekąsce.

Zapraszamy również Panów!!!

Na każdym spotkaniu można wygrać atrakcyjne nagrody, co i tym razem będzie miało miejsce. Jakie? Na razie to tajemnica…

Alan Kusz

Alan Kusz

Alan Kusz

...

Wykształcenie i działalność

Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie na kierunkach: Akademia Trenera Biznesu oraz Akademia Menadżera Sprzedaży. Ukończył również studia podyplomowe w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej na kierunku HR Business Partner. Uczestniczył w Szkole Trenerów Biznesu wrocławskiego Moderatora na poziomie zaawansowanym i mistrzowskim. Absolwent Szkoły Coachingu Menadżerskiego prowadzonej przez dra. Sławomira Jarmuża.  Członek zarządu stowarzyszenia PSTD (Polskie Stowarzyszenie Szkoleń i Rozwoju), członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu, Polskiego Stowarzyszenia HR Business Partnerów. Posiada certyfikat umiejętności negocjacyjnych Franklin University. Trener i konsultant firmy doradczo szkoleniowej EXBIS.

Zawodowo

Przeszedł ścieżkę kariery od przedstawiciela handlowego, doradcy klienta przez menadżera i trenera. Pełnił rolę Kierownika Działu Szkoleń w sieci sklepów RTV/AGD. Szkolił doradców, liderów i trenerów w jednym z największych CallCenter w Polsce.  Trener w projekcie szkolenia Train The Trainers – HRD BP (Human Resurces Development Biznes Partner) oparym o metodologię SEB® (Szkolenia Efektywne Biznesowo). Współpracownik kilku firm szkolenowych. Rozwijał trenerów wewnętrznych takich firm jak: Orlen, Tauron, Salomon, Avans.  Posiada doświadczenie we wdrażaniu i weryfikacji Standardów Obsługi Klienta. Przeprowadzał badania potencjałów rynków sprzedażowych.

Działalność Akademicka

  • Wykładowca Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej na studiach menadżerskich, negocjacyjnych i MBA.
  • Wykładowa Wyższej Szkoły Bankowej (przedmioty: ekonomia behawioralna, zarządzanie relacjami z klientem, przywództwo, zarządzanie konfliktem, komunikacja w działaniu)
  • Wykładowca Politechniki Śląskiej na studiach MBA w ramach projektu DIALOG (przedmiot: motywacja finansowa i pozafinansowa)

Badania i rozwój

Prowadzi badania tajemniczego klienta według autorskiej metodologii pozwalającej wyciągać wnioski jakościowe i ilościowe. Autor raportu „Struktura i budowa rynku franczyzowego w Polsce”. Prowadził badania ankietowe, fokusowe oraz dotyczące potencjałów rynków sprzedażowych. Prowadzi audyty kompetencji.

Prowadzi szkolenia z zakresu:

sprzedaży (Advisell – sprzedaż doradczo-konsultacyjna),  train the trainers efektywności biznesowej szkoleń, współpracy, negocjacji, podejmowania decyzji, projektowania procesów rozwojowych, zarządzania zespołem i komunikacji. Specjalizuje się w badaniach kompetencji oraz tworzeniu i wdrażaniu praktycznych standardów obsługi klientów połączonych z badaniami tajemniczego klienta.

Współpracował z takimi firmami jak:

Orlen, Aviva, KGHM, Tauron, Avans, MyCenter, AGD Market, Astro, SGS, Rezydencja Luxury Hotel, DataContact, Asten Group, Seron, Grupa Dozorbud, PLAY, ING Bank Śląski, Techmine, SMS Metallurgy Polska, AutoID, Amer Sports, NoName, Jamar, Jafar, Eurocash, DasCompany, Andea, OnexGroup, Afriso, ArcelorMittal, DAKO, Tameh, ATT Inox, i in.

Szkolenia prowadzi zgodnie z zasadą Evidence Based Training (szkolenia oparte na dowodach)

Polegają one na wykorzystaniu najnowszych, rzetelnych i udokumentowanych empirycznie podstawach naukowych z zakresu psychologii, socjologii oraz zarządzania.  Autor modelu Rozwoju Efektywności Biznesowej. Prelegent na konferencjach „Partnerstwo biznesowe działów szkoleń”, „Standardy Obsługi Klienta jako klucz do sukcesu”, „Jak zarządzać procesami rozwojowo-szkoleniowymi pracowników”. Na szkoleniowej spędził ponad 5000 godzin, odbył ponad 700 coachingów sprzedażowych z doradcami i handlowcami w formule on the job.

Aleksandra Kubica

Aleksandra Kubica

Aleksandra Kubica

...

Zawodowa fotografka.

Autorka Projektu Fotograficznego RYBNICKIE KOBIETY.

Celem projektu jest przedstawienie mieszkańcom Rybnika sylwetek prężnie działających kobiet naszego regionu.
Kobiet posiadających swoje firmy, zajmujących ważne stanowiska, społeczniczek, wykonujących istotne działania na rzecz miasta i mieszkańców Rybnika.

Ma on posłużyć pokazaniu kobiecej twarzy biznesu w Rybniku. Ma promować rozwój przedsiębiorczości wśród kobiet i zachęcić do podejmowania inicjatyw biznesowych i społecznych.

Projekt zakończy się wystawą fotograficzną portretów oraz stworzeniem strony www z wykonanymi zdjęciami do obejrzenia w cyfrowej wersji.

 

Strona WWW

 

Facebook

Nasi Moderatorzy:

Sabina Cieślar

Sabina Cieślar

...

Businesswoman i trenerka biznesów, organizatorka Rybniczanek w Biznesie. Techniczny umysł w dostępnej oprawie. Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Języków Obcych w Katowicach i Politechniki Częstochowskiej na wydziałach: Zarządzanie Przedsiębiorstwem i Marketing. Wykładowca AGH w Krakowie w przedmiocie Efektywność osobista i personal branding. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Psychologii w Zarządzaniu. 15-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowych korporacjach na stanowisku Dyrektora Sieci Sprzedaży.

Jako właścicielka firmy ONAWBIZNESIE.PL doradza przedsiębiorcom, jak zarabiać więcej. DORADZTWO BIZNESOWE. STRATEGIE SPRZEDAŻOWE. OBSŁUGA KLIENTA. ZARZĄDZANIE!

Włodzimierz Cieślar

Włodzimierz Cieślar

...

Menedżer Sprzedaży. Od 1999 roku przemierza Polskę i świat, poznając nowych ludzi i doskonaląc swój warsztat sprzedażowy. Studiował germanistykę na Uniwersytecie Wrocławskim. Prowadzi blogi WLODZIMIERZCIESLAR.PL, na którym opisuje swoje hulaszcze życie podróżnicze, oraz Poradnik Poprawnej Polszczyzny BLENDY.PL .

Miłośnik marketingu i e-biznesu. Sprzedaż jest jego pracą i pasją jednocześnie. Gatunek: ŁOWCA! Prywatnie dumny mąż Sabiny i szczęśliwy ojciec dwóch aniołków: Karola i Alka.

RAZEM W BIZNESIE od samego początku 😉

wolnych miejsc

wykupionych biletów

UWAGA!

NIE LUBISZ PRZELEWÓW INTERNETOWYCH / ONLINE?

Przelej 70 zł na konto:

ONAWBIZNESIE.PL Sabina Cieślar

Numer rachunku: 39 1140 2004 0000 3102 7584 4623

W tytule przelewu podaj Twoje Imię i Nazwisko oraz
datę spotkania

Resztą zajmiemy się sami 🙂

Bezpieczne i błyskawiczne płatności!

Partnerzy i Sponsorzy:

Zapraszamy do współpracy!

Jak dojechać do hotelu?

Hotel Przy Młynie mieści się w Rybniku przy ulicy Młyńskiej 17. Od tej strony jest główne wejście i baaardzo mały parking, dlatego zalecamy objechać hotel od strony ulicy Jankowickiej. Naprzeciwko małej stacji Orlenu jest wjazd na obszerny parking. Szlaban otwiera się na hasło „Rybniczanki w Biznesie” 🙂 Poniżej zrzut mapki i zdjęcia. Szerokiej drogi!