Galeria zdjęć ze spotkania 24 marca:

 

Nasi Prelegenci:

Patrycja Szewczyk-Nagietowicz

Patrycja Szewczyk-Nagietowicz

DIETETYKA RADLIN

Rybniczanka w Biznesie od pierwszego spotkania 🙂  Skromna Ślązaczka z wielkim doświadczeniem.

„Jestem absolwentką dietetyki na Śląskim Uniwersytecie Medycznym oraz  Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

Kształcenie pozwoliło mi uzyskać zaawansowaną wiedzę i umiejętności w zakresie żywienia człowieka zdrowego i chorego oraz profilaktyki chorób żywieniowo-zależnych.

Swoją wiedzę stale poszerzam biorąc udział w licznych konferencjach i kursach.

Do każdego Pacjenta podchodzę w sposób indywidualny, uwzględniając jego stan zdrowia, potrzeby, a także upodobania kulinarne.

Zapraszam na moją STRONĘ

Prof. dr hab. Marek Szopa

Prof. dr hab. Marek Szopa

EXBIS.PL

Pracownik naukowo dydaktyczny Uniwersytetu Śląskiego. Partner Zarządzający  firmy szkoleniowo-doradczej EXBIS Eksperci Biznesmenom. Członek Rady Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Ekspert ds. teorii gier, negocjacji i podejmowania decyzji. Propaguje oparte na naukach ścisłych podejście do rozwoju osobistego oraz organizacji i zarządzania. Prowadzi badania polskiej wersji Profilu Wartości Motywacyjnych Gravesa. Jego doświadczenia to kilkadziesiąt tysięcy godzin usług rozwojowych (m.in. dla Kancelarii Prezydenta RP, Premiera RM, przygotowywanie polskich negocjatorów do rozmów akcesyjnych z UE).

Przewodniczący Rady Naukowej kierunku ekonofizyka w Uniwersytecie Śląskim i Rady Naukowej Instytutu Negocjacji. Wykładowca i autor programów dla kilkunastu uczelni, m.in.: WSE, WSB, KSAP, SWPS.  Pracował na uniwersytetach w Kolonii i Leuven, współpracownik kilku zachodnich firm konsultingowych.

Autor ponad 70 publikacji naukowych, podręczników z teorii gier i negocjacji, gier symulacyjnych realizowanych w instytucjach gospodarczych oraz artykułów popularnych. Prowadził wiele wykładów w środowiskach uczniów studentów i pracowników. Jego wykłady na YT mają ponad 300 tysięcy wyświetleń.

Więcej na stronie EXBIS.PL: Eksperci Biznesmenom!

Sabina Cieślar

Sabina Cieślar

ONAWBIZNESIE.PL

Businesswoman i trenerka biznesów, organizatorka Rybniczanek w Biznesie. Techniczny umysł w dostępnej oprawie. Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Języków Obcych w Katowicach i Politechniki Częstochowskiej na wydziałach: Zarządzanie Przedsiębiorstwem i Marketing.

Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Psychologii w Zarządzaniu. 15-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowych korporacjach na stanowisku Dyrektora Sieci Sprzedaży.

Jako właścicielka firmy ONAwBIZNESIE.pl pomaga przedsiębiorcom (i nie tylko) w zarabianiu więcej pieniędzy.

Wykładowca AGH w Krakowie w przedmiocie Efektywność osobista i personal branding

Partnerzy i Sponsorzy: